טיפולי פה ולסת

השמירה על בריאות פה ולסת חשובה במיוחד. יש האומרים כי המתכון לחיים ארוכים ובריאים הוא בריאות הפה והלסת על כל הסובב אותן. מחלות כמו עששת עלולות להזיק לפה ולאחר מכן לגרום לנזקים בחלקים אחרים בגוף וליצור בעיות נוספות. פה ולסת הם אזורים שאינם פשוטים לטיפול ושימור, אך הדבר גם אינו מאד מורכב או מסובך. הקפדה על צחצוח נכון, ביקורות וטיפולים תקופתיים יכולה לעזור לכם לשמור על בריאות הפה, על בריאות הגוף ועל החיוך שלכם, שאתם כל כך אוהבים.

השתלות שיניים בכל סוגי השיטות

פה ולסת – המפתח לבריאות

פה ולסת הם בין האזורים הכי מלאי חיידקים בגוף, לכן חשוב להקפיד ולשמור על ניקיונם. מלבד שמירה על היגיינה ועל בריאות האזור, מורכבותו מקשה לעתים על אבחון בעיות שונות או על טיפולי שימור על ידי האדם עצמו. ישנם אנשים שסובלים מבעיות או אי סימטריה בלסת, דלקות במפרקי הלסת, חניכיים ועוד. אין ספק שמדובר בחלל חיוני אשר מאפשר לנו לשתות ולאכול וצריך להשאר לא רק נקי ומצוחצח אלא גם תקין ובריא, בכדי שהתנהלות החיים תהיה תקינה ובריאה.

יש עוד מה לעשות – מומחה פה ולסת

גם המקפידים ביותר יגלו שבכל הנוגע לפה ולסת, יש עוד מה להוסיף. לכן מפגש עם שיננית מדי שלושה עד שישה חודשים והתייעצות עמה, יחד עם שימוש בחוט דנטלי וצחצוח שיניים קבוע של פעמיים או שלוש ביום, יוכלו לסייע לכם לשמור על הפה והלסת נקיים, בריאים וחזקים.

בפה ובלסת מטפלים רק בהדסה דנט-על

הרופאים המומחים לפה ולסת של הדסה תל אביב, בשביל השקט הנפשי שלך
[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח