סערה בתחום השיניים התותבות!

רבים מאתנו לא היו מהססים לוותר כליל על טיפולי שיניים, מסיבות רבות וטובות. אך אם נהיה כנים, מה היינו עושים ללא טיפולים אלו? נסיעה למדינות עולם שלישי תספק את כל התשובות לשאלה – מה היה קורה אם. לכן אם נשים לרגע את הכאבים בצד, אין ספק שתחום רפואת השיניים, על כל הפיתוחים והחידושים שבו, דואג שהחיוך שלנו יהיה גדול מתמיד. ואם כבר בפיתוחים ובחידושים עסקינן, לפניכם אחד החידושים הכי חמים בתחום – Easy2Fix שהנו פיתרון חדשני ופשוט, לא פולשני בעלות משתלמת לעומת פתרונות אחרים ואשר ממש כמו שמו, הופך את חייהם של מחוסרי העצם ובעלי התותבות לפשוטים ונוחים יותר – ואף מאפשר להם לחזור מיידית לשגרה.

Easy2Fix ויש לכם סיבה לחייך

Easy2Fix הוא טיפול המיועד למחוסרי עצם ובעלי השיניים התותבות. הוא מתבסס על פיתוח צ'יליאני ומיוצר כחול לבן – בחברה ישראלית המתמחה בייצור שתלים.
הרעיון העומד מאחורי החידוש המהפכני הוא להפוך את חייהם של בעלי השיניים התותבות בלסת התחתונה או מחוסרי העצם לאיכותיים יותר – וזאת באופן שמגביר בצורה משמעותית את הנוחות המקסימלית ומאפשר באמת ליהנות מאורח החיים שהם כבר מכירים – להגביר באופן משמעותי את איכות החיים, להיות יכולים לאכול בנוחות ולחוות הרבה יותר ביטחון במהלך היום יום.
הלכה למעשה, במהלך הטיפול מחברים לתותבת שתלים באמצעות מחבר מיוחד ובאמצעותם, ניתן לחבר את התותבת ללסת התחתונה ולזכות לנוחות מרבית. באופן זה,

גם התותבות שלך נופלות כל הזמן?

הרופאים המומחים בשיטת איזי פיקס של הדסה תל אביב, בשביל השקט הנפשי שלך

מהם היתרונות של הטיפול?

מדובר בטיפול בעל יתרונות רבים – ראשית כל, אם יש לכם בני משפחה בעלי שיניים תותבות, ודאי המראה של סט השיניים בתוך כוס מלאה במים בזמן הארוחה, אינו זר לכם. הסיבה לכך שהשיניים נשלפות עם כל מנה היא שפחות נוח לאכול כשיש שיניים תותבות. Easy2Fix הופך את החיים לפשוטים יותר, גם בתחום הזה, היות והוא מאפשר אכילה טבעית ונוחה יותר לבעלי התותבות. מלבד זאת, מדובר בפתרון חסכוני, היות וחיבור השתלים נעשה על השיניים התותבות שהמטופל אוהב ומכיר, כך שאין צורך להזמין תותבות חדשות (הוצאה לא מבוטלת בפני עצמה) ולכן המטופלים זוכים בפתרון לצדו של חיסכון מרבי. בל נשכח שהעובדה שהשיניים מחוברות ללסת, תורמת לביטחונם העצמי של המטופלים באופן חסר תקדים היות והשיניים מקובעות למקומן ולא נופלות ברגעים מביכים במיוחד, מה גם שהטיפול מתאים למטופלים מכל גיל.

כל מומחי השיניים תחת קורת גג אחת

לעיתים כאשר אנו עומדים לפני טיפול שיניים, ובמיוחד כאשר מדובר בטיפול חדשני, החשש הגדול שמלווה אותנו הוא מי הרופא המטפל. הרי אף אחד לא היה רוצה לשמש כשפן ניסיונות לידיו של רופא שאין לו ניסיון בתחום. אין כך הדבר כשמדובר בד"ר לסטר ובמרפאת המומחים של הדסה בתל אביב – דנט על מומחים.

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר
Please specify image url

ד″ר ברונו קריינר

מומחה לכירורגיה פה ולסת.
מומחה לכירורגיה
[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח