רותם אברוצקי

לפני כשנתיים זימן אותי רופא השיניים שטיפל באימי והודיע לי כך: "מר אברוצקי, אמך זקוקה לשתלים חדשים לאחר שאלה שיש לה כעת כשלו. אני מרים ידיים! אמך אישה מבוגרת מאוד (מעל 80) ואני לא יודע מה לעשות איתה".

ביום שאחרי אותה שיחה עצובה עם הרופא המתפטר, הבנתי שמא שלי חייבת לקבל טיפול של מומחים ושחייב להיות טיפול שכזה במדינת ישראל. לאחר בירור מקיף הגענו להדסה דנט-על בתל אביב ומאותו הרגע ידענו שאנחנו בידיים טובות ובוטחות.

הגיל המבוגר אומנם המשיך לאתגר את הטיפול אך לא הרתיע את ד"ר ג'ינאו מלעשות את שנדרש כדי שאמא שלי תוכל לאכול ולחיך חיוך רחב ויפה ולא פחות חשוב ואולי בעצם הכי חשוב, היחס החם, ההקשבה וההבנה שד"ר ג'ינאו וצוות המרפאה העניקו במקביל לטיפול הרפואי. טיפול חם שנתן הרבה שקט ורוגע. חלפו מאז יותר משלוש שנים ובעקבות אמא, אנוכי ושאר בני משפחה וחברים ששמעו בעצתנו החלו לטפל בהדסה דנט-על.

כל טיפול מתחיל באבחנה מדויקת ומדוקדקת של מצב הפה והסברים מפורטים ניתנים בסבלנות אין קץ. בעבור רבים מאיתנו המפגש עם רופא השיניים, נחשב חוויה לא נעימה, אפילו מרתיעה. הטיפול בהדסה דנט-על מוכיח שמקצועיות מהמעלה הראשונה, הבאה יחד עם יחס חם, אך ענייני משנה את כל מה שרבים מאיתנו חושבים או חוששים מפניו, כשמדובר בטיפול שיניים.

בברכה

רותם אברוצקי

Author Info

hadasadent

אין תגובות

תגובות סגורות.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח