כתר זירקוניה הדור הבא של הכתרים

כתרי זירקוניה הם הבחירה הנכונה והאיכותית ביותר בשבילך המאפשרת להגיע למראה טבעי לחלוטין וחיוך מושלם, היתרון הבולט של כתר זירקוניה הוא ברמת האסתטיות הנראית בפיו של המטופל, בניגוד לכתרים שיוצרו בעבר על בסיס מתכתי, לכתרים מסוג זירקוניה ישנה רמת שקיפות גבוהה המדמה שקיפות של שן טבעית, דבר המאפשר חדירה של קרני אור מבעד לכתר ומראה של שיניים טבעיות ואחידות.

מדוע כתר זירקוניה עדיפה כל כתרים אחרים?

כתרי זירקוניה עשויים מחומר הזירקוניום שהפכו להיות החומר המועדף בייצור כתרים .בעל יתרונות מובהקים של כוח חוזק ויופי ,עשוי מחומר שפועל היטב עם רקמות הגוף ,חזקים ועמידים בפני קורוזיה ודומים במאפיינים לשן הטבעית. מדובר בחומר טבעי חזק ביותר היכול לעמוד בשימוש היומיומי ולשאת את הבלאי של מערכת השיניים. מרפאת הדסה דנט-על מזמינה אתכם לטיפול כתר איכותי העשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר בתחום הרפואה הדנטלית.

ביצוע אסתטי ומיטבי המשלב את הכתר באופן טבעי עם יתר השיניים למראה טבעי ולחיוך מושלם

טיפול כתר זירקוניה עושים בהדסה דנט-על

הרופאים המומחים לכתרים של הדסה תל אביב, בשביל השקט הנפשי שלך

יתרונות בולטים של הכתר

 • כתרי הזירקוניה יכולים לעמוד בלחץ על השיניים הקידמיות וכן בשחיקה של השיניים האחוריות .
 • לכתרי זירקוניה רמת שקיפות גבוהה המדמה שקיפות של שן "רגילה" למראה טבעי, כאשר מסתכלים על כתרי הזירקוניה ברמה האסתטית ניתן לראות בבירור עד כמה הם דומים לשן הטבעית.
 • יתרון בולט של כתרי הזירקוניה על פני כתרי המתכת הינו מיזוג הזירקוניה עם קו החניכיים באופן מושלם ומניעת תופעת הקו השחור בחיבור בין הכתר לחניכיים
 • הטבעיות – השתקפות האור זהה . כיום כאשר הרפואה הקוסמטית הופכת למשמעותית ביותר בתחום רפואת השיניים המעבר לכתרי זירקוניה נותן פתרון אסתטי ורפואי מושלם .מרפאת המומחים הדסה דנט-על משתמשת בכתרי הזירקוניה באופן שוטף עם מיטב המעבדות בארץ . בנוסף קיים מכשור משוכלל ליצור כתרי הזירקוניה הכולל סורק דיגיטלי ומאפשר התאמה והרכבת הכתרים ביום אחד ובכך להגיע לתוצאה המיטבית בזמן המהיר ביותר .
  בהדסה דנט-על רופאי שיניים מומחים הפועלים לפי סטנדרטים מהגבוהים בעולם תוך כדי הקפדה רפואית ואסתטית ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובכך לתוצאות המיטביות לטווח הארוך
  ליעוץ אישי מרופא מומחה שלח/י פרטים בטופס

  Please specify image url

  דר' נתאי פאוקר

  שיקום הפה ואסתטיקה. קרא עוד
  שיקום הפה
[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח