טיפולי הלבנת שיניים

אחד התהליכים שנעשו מקובלים יותר ויותר בשנים האחרונות הם הלבנות שיניים. אומנם מגיל צעיר ילדים לומדים להגן על שיניהם ולצחצח שיניים בכל יום, אבל על אף המאמץ רבים מוצאים את עצמם בעקבות עישון, הזנחה, טיפולי שורש וכדומה – 'זוכים' בשיניים צהובות, אפורות ובכלליות שיניים שאיבדו מזוהרן.

השיניים שלנו משנות את צבען לאורך השנים, בעקבות האוכל שאנו אוכלים (יש מאכלים מסוימים שידועים כמשפיעים במיוחד על בריאות השיניים ועל צבען),

השתלות שיניים בכל סוגי השיטות
השתייה שאנו שותים ועוד. בעבר רעיון האסתטיקה בפה, כאמור הלבנת שיניים, היה אפשרי אך ורק לאמידים ביותר. לעיתים עד לקבלת התוצאה הסופית היה עובר זמן רב ולכן תהליך זה לא היה מקובל. לעומת זאת, בימים אלו בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והוזלת המחירים בקרב טיפולי שיניים בכלל והלבנות שיניים בפרט רבים מעוניינים כיום לגשת לרופא השיניים ולהתעניין בביצוע תהליך זה.

הלבנת שיניים עושים בהדסה דנט-על

הרופאים המומחים של הדסה תל אביב בשביל השקט הנפשי שלך

שאלות ותשובות

לכמה זמן מחזיקה ההלבנה?
האם ההלבנה תוכל להלבין סתימות קדמיות?
האם ההלבנה פוגעת בשיניים?
לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

המומחים של הדסה לטיפול אורתודונטיה

Please specify image url

ד″ר ראובן שני

בוגר בי"ס לרפואת שיניים אוניברסיטת ת"א משנת 1979 בוגר תוכנית ההתמחות באורתודונטיה בבי"ס לרפואת שיניים אוניברסיטת ת"א משנת 1984. מומחה לאורתודונטיה מטעם משרד הבריאות. עובד כאורתודנט במרפאת הדסה דנט-על מלמד במסגרת פרטית בקורסים לאורתודונטיה לרופאי שיניים כלליים.

טיפולי אורתודונטיה עם ד"ר שני ראובן מומחה ליישור שיניים בהסדר ביטוח למבוטחי הפניקס. במחיר מיוחד למבוטחי הראל.

ד″ר ראובן שני אורתודנטיה – קראו עוד

אורתודנט מומחה
[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח