השתלת שיניים בתהליך ממוחשב

הצלחתו של תהליך השתלות שיניים והשיקום, תלוי ביכולתו של הרופא למקם את השתלים במקום הנכון ביותר ובמיומנותו, שניהם תוצאות של מומחיות וניסיון. כשיש ריבוי של שתלים ובעיות של חוסר עצם, השתלה בעזרת הדמיית מחשב יוצרת תנאים אופטימליים להצלחת התהליך, ומסייעת בקביעת מיקום השתלים ומספרם, והזוית שבה כל שתל צריך לעמוד. הדבר נעשה בדיון משותף של הרופא המשקם והכירורג, שניהם ביחד בוחנים כל מקרה לגופו, בעזרת תצלומי השיניים וצילום הסי טי. התנאים שנלקחים בשיקולי המומחה, הנם התאמה בין מצב הלסת והעצם של המטופל, הצרכים והציפיות שלו ביחס לגילו, גודלה של הלסת, איכות העצם בלסת, משקלו של המטופל ומספר השתלים הרצויים לצורך השיקום. המומחים ממקמים את השתלים על צילום הסי טי במחשב בהדמיה מדויקת, ואותו שולחים למעבדה מיוחדת שיוצרת סד כירורגי מיוחד בדיוק של אלפיות המ״מ אשר בו שרוולים מדויקים במיקום השתלים. הסד מותקן בפי המטופל במהלך ההשתלות וחוסך פתיחה רחבה של החניכיים ומאידך חוסך כאב מיותר ותפרים.

כמובן שככל שיהיה מספר השתלים גדול יותר ומיקומם נכון יותר, ההצלחה תהיה בטוחה יותר. מכיוון שהשתלים הינם למעשה תחליף לשיניים הטבעיות, אותם שתלים אמורים לאפשר למטופל לאכול ללא הגבלה כל מוצר מזון קשה וחזק ככל שיהיה ולהפעיל משקל אדיר על אותם שתלים, ולא רק לחיוך היפה ולאסתטיקה בלבד. הטיפול אמור להיות טוב ונכון לא רק לשנה או שנתיים, אלא לעשרות שנים. לכן נכון יהיה לאדם הזקוק לשיקום פה והשתלות שיניים, לא להקל ראש או לבקש לקצר תהליכים ולחסוך כסף, כי אז תתקבל תוצאה ירודה וקצרת מועד ותוך זמן קצר יהיה צורך בטיפול נוסף, כואב ויקר. מומחה בעל נסיון יעלה אולי קצת יותר אך יהיה שווה הרבה יותר ולאורך זמן.

השתלות שיניים בכל סוגי השיטות
השתלת שיניים ממוחשבת מגדילה את הסיכוי להצלחת הטיפול – השתלות שיניים בעזרת הדמיית מחשב מבטיחה מיקום מדויק של השתלים ומגדילה את הסיכוי להצלחת הטיפול. מומחה שיקום יחד עם כירורג בדיון משותף מחליטים על המיקום המתאים וכמות השתלים הנדרשת. למידע נוסף ולקביעת תור לחצו כאן

השתלות שיניים ממוחשבות עושים בהדסה דנט-על

הרופאים להשתלות שיניים של הדסה תל-אביב, בשביל השקט הנפשי שלך
לקביעת תור ולפרטים נוספים שלחו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם

שאלות ותשובות

האם לאחר השתלת שיניים ממוחשבת יש כאבים?
האם לפני כל השתלה חייב צילום CT?
האם יש צורך בפרוצדורה כירורגית נוספת?

רופאי הדסה דנט-על

Please specify image url

ד″ר ברונו קריינר

מומחה לכירורגיה פה ולסת.
מומחה לכירורגיה
[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח