טיפול השתלת שיניים ביום אחד

אנשים רבים נמנעים מלהגיע לטיפולי שיניים מורכבים ומסובכים, מסיבות שונות. חלקם מפחדים מהכאבים, מהמכשירים, או אפילו מהאווירה במרפאת השיניים – וניתן להבין זאת. מדובר בתהליך שגם אם אינו כואב, וכמובן שאינו מזיק אלא מועיל, הוא בין כה לא נעים. התחושה שפוערים את פינו ודוחפים לתוכו מכשירים ואביזרים, היא לא משהו שהיינו בוחרים לחוות בחיי היום יום שלנו.

אך חשוב להבין שהמנעות מטיפולים הכרחיים, עלולה לחשוף אותנו לבעיות קשות יותר בשיניים, בפה ובלסת ובעקבותיה לגרור בעיות בריאותיות בשאר הגוף. ומצב כזה איש מאיתנו לא היה רוצה. יותר ויותר מרפאות ורופאים מציעים אפשרות של השתלות שיניים ביום אחד. מדובר בהליך חדשני, המאפשר לבצע מראש את כל הבדיקות והצילומים, יחד עם תכנון מקיף של בניית הלסת ומערכת השיניים, בהתאמה ישירה ומדוייקת למטופל הספציפי.

השתלות שיניים ביום אחד, מתאפשרות הודות לשילוב טכנולוגיית שתלים חדישה.השיקום אשר מוכן מראש מותקן באותה ישיבה.השיקום לאחר השתלות שיניים ביום אחד, הוא מהיר , מכיוון שהוא מכוון אל "התוצר הסופי" ולא לאיחוי וריפוי של כל שתל בנפרד. לא נדרשת פעולה כירורגית טראומטית נוספת לגוף וללסת ולכן תחושת האי נעימות פחותה הרבה יותר מאשר בתהליך שחוזר על עצמו מדי כמה חודשים ועד להשלמת כל השתלים. השתלות שיניים ביום אחד אינה מתאימה לכל אחד,אך חוסכות זמן, כאב, וחרדות למתאימים שהתחביב שלהם איננו ביקור אצל רופאי השיניים..

השתלות שיניים בכל סוגי השיטות
הגעתי עם חששות לפני הניתוח, להיכנס ללא שיניים ולצאת עם שיניים? ללא ספק הצוות הרפואי הפגין מקצועיות רבה הבאה ליידי ביטוי בתוצאה שעברה את כל ציפיותיי ..
לייעוץ אישי מרופא מומחה ללא התחייבות ולקביעת תור לחץ כאן

השתלות שיניים ביום אחד עושים בהדסה דנט-על

רופאים השתלות שיניים של הדסה תל אביב, בשביל השקט הנפשי שלך
להתייעצות ולמידע נוסף שלח/י פרטים בטופס

שאלות ותשובות

למי מתאים השתלת שיניים ביום אחד?
יתרונות השתלת שיניים ביום אחד:

הרופאים בהדסה דנט-על

Please specify image url

ד″ר ברונו קריינר

מומחה לכירורגיה פה ולסת.
מומחה לכירורגיה
[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח