טיפולי מומחים לשיקום הפה

שיקום הפה הוא תחום העוסק בשחזור שיניים בכדי לשפר תפקוד ואסתטיקה ברמה הטיפולית הגבוהה ביותר. החל בטיפולים פשוטים (סתימות, כתרים, הלבנת שיניים ועוד) ועד לטיפולים מורכבים הכוללים: השלמת חסר שיניים נרחב, שחיקת שיניים, בעיות סגר מסובכות והפרעות תפקודיות בפרקי הלסת ועוד. הדבר מתבצע בעזרת גשרים, תותבות, השתלות ועוד.

כל זאת באמצעים המתאימים ובהתבסס על הבנת תפקוד מערכת הלעיסה, הניסיון הקליני והספרות המחקרית העדכנית. בדומה לתחום הרפואה בו קיימים מומחים בענפים שונים: רופא עיניים, אורתופד, קרדיולוג, גינקולוג ועוד, גם ברפואת השיניים קיימים בארץ שבעה תחומי התמחות (שיקום פה, כירורגיה, יישור שיניים, טיפולי שורש ועוד). המומחה בשיקום הפה הוכשר כ"רופא שיניים כללי" (בתום 6 שנים), המשיך בלימודיו האקדמאים במסגרת התמחות למשך 4-5 שנים נוספות ועמד בדרישות הקבועות בחוק לקבלת תעודת מומחה בשיקום הפה מטעם משרד הבריאות והמועצה המדעית שליד משרד הבריאות.

השתלות שיניים בכל סוגי השיטות
שיקום הפה בהדסה-מתמקדים לא בכמות אלא באיכות ובתוצאות המיטביות
צרו קשר לטיפולי שיקום הפה עם המומחים של הדסה

המומחה בשיקום הפה הוא הסמכות המקצועית המובילה את הטיפול הדנטלי, היות ובמהלך התמחותו עובר המומחה הכשרה גם בתחומי התמחות נוספים ברפואת שיניים (מחלות חניכיים, כירורגיה ועוד). מומחה לשיקום הפה משמש "כאדריכל" של הטיפול הדנטלי, כאשר תכנית הטיפול מצריכה התערבות של מומחים נוספים (טיפולי שורש,יישור שיניים ועוד), המומחה בשיקום הפה יפנה וינחה בכדי להגיע לשיקום הסופי המיטבי.

ייחודו של המומחה בשיקום הפה לעומת "רופא שיניים כללי" בא לידי ביטוי ביכולת אבחון, תכנון הטיפול וביצועו באיכות הגבוהה ביותר, תוך דגש על נוחות, תפקוד ואסתטיקה אופטימליים. מומלץ לקבל חוות דעת של מומחה לשיקום הפה לפני כל טיפול דנטלי מורכב, כגון: שיקום על גבי שתלים ועוד.

במקרים רבים חוות דעת מומחה מוזילה עלויות הטיפול. מומחה לשיקום הפה מחוייב למצויינות ולעדכון מתמיד בתחום התמחותו והמקצועות הנלווים.

טיפול מרופא מומחה לשיקום הפה בהדסה דנט-על

הרופאים המומחים לשיקום הפה של הדסה תל אביב, בשביל השקט הנפשי שלך
פה ולסת

השמירה על בריאות פה ולסת חשובה במיוחד. יש האומרים כי המתכון לחיים ארוכים ובריאים הוא בריאות הפה והלסת על כל הסובב אותן.

ניתוחי חניכיים

אם אובחנת לאחרונה כסובל ממחלת חניכיים, כמובן שיש לך שאלות איך הטיפול מתחיל ומה מהלך הטיפול במחלה.

שיקום הפה בהדסה

במרפאת הדסה דנט-על בתל אביב, רופאים מומחים לשיקום הפה מבצעים את עבודות השיקום, בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר לטובת ציבור המטופלים הייחודי של המרפאה.

הרמת סינוס

אובדן השיניים בלסת העליונה יכול לגרום לספיגה של העצם ולהגדלת הסינוסים. כאשר יש צורך לבצע שתל בחלק האחורי של הלסת העליונה

שיניים תותבות

התקנת שיניים תותבות, קבועות או נשלפות, מסייעות לא רק במראה אסתטי לפה, אלא גם בתור מבנה תומך לעצמות הלסת

השלמת שן שבורה

לפי הסטטיסטיקה לערך כל אדם רביעי עובר חבלה בשיניים הקדמיות. לרוב זה נגרם ממכה, נפילה

[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח