השתלת שיניים בשיטת All On 4

שיטה חדשנית שפותחה לצורך השתלת סדרת שיניים באמצעות ארבעה שתלים בודדים, נקראת all on 4. שיטה זו, למעשה, מאפשרת את ייצוב וקיבוע מערכת השיניים כולה על גבי ארבעת השתלים. אול און 4 מסייעת לאנשים רבים להמנע מתהליכים מסובכים הקשורים לחיבורים של מערכות שיניים שלמות, חוסכות טראומה לגוף, נפיחויות ותהליכים ארוכים במיוחד.

שיטה מתקדמת נוספת להשתלת מערכת שיניים שלמה, במצבים מורכבים יותר או בהתאמה כמובן ללסת המטופל, היא שיטת אול און 6, המתבססת בעצמה על שישה שתלים, בהתאם לשיטת all on 4וכפי ששמה מציע.

השתלות שיניים בכל סוגי השיטות

שיטות אלו להשתלת שיניים הן ללא ספק שיטות מתקדמות במיוחד, אשר יכולות לחסוך הרבה כאב ראש, כאב לסת, תקופות איחוי וקיבוע זמניות וגם לחסוך הרבה מאוד זמן. בשיטות אול און 4 כמו גם אול און 6, דרושה מידה גבוהה של דיוק ותיאום. לכן מומלץ לבצע תהליכים אלו רק במרפאות מתקדמות המתמחות ברפואת הפה והלסת.

בתוך זמן קצר מרגע יישום אחת השיטות, התחושה היא מדהימה. מדובר במערכת שיניים לכל דבר, שבה ניתן לעשות הכל. אנשים המגיעים לאחר שנים שלא היו מסוגלים ללעוס בצד אחד, או לאכול מאכלים מסויימים, מספרים כי נדהמו מהקלות והמהירות שבה יכלו לחזור ולעשות זאת ללא בעיה וללא תופעות לוואי, לאחר הטיפולים. שיטות אול און 4 , מאפשרות לך לחזור לחייך (תרתי משמע) .

השתלות שיניים All On 4 עושים בהדסה דנט-על

הרופאים להשתלות שיניים של הדסה תל אביב, בשביל השקט הנפשי שלך
לקביעת תור ולייעוץ אישי שלחו פרטים ונשוב אליכם

שאלות ותשובות

יש לי תותבת שלמה מזה זמן רב ,האם ניתן לבצע אול און 4, ואם כן מה הסיכונים?
האם ניתן לבצע טיפול זה גם כשייש לי חלק מהשיניים בלסת?
כמה זמן שיטה זאת כבר קיימת?

הרופאים בהדסה דנטעל

Please specify image url

ד″ר ברונו קריינר

מומחה לכירורגיה פה ולסת.
מומחה לכירורגיה
[contact-form-7 404 "Not Found"]
נווט חייג שלח